ردیفنام محصولتعدادافزودنکاستنقیمت (تومان)حذف
جمع کل خرید 0
پرداخت ×

تن ساز کالا

سود میلیاردی دختری که به خاطر پدرش اسیر شده بود! + عکس

فیلم سینمایی «دیو و دلبر» که بر اساس یک افسانه قدیمی به کارگردانی بیل کاندن ساخته شده پس از یک ماه به فروشی معادل ۱ میلیارد دلار دست یافت تا به رکوردی تازه برسد. 

رکوردشکنی فروش سینماها به وسیله دیو و دلبر

فیلم سینمایی «دیو و دلبر» که بر اساس یک افسانه قدیمی به کارگردانی بیل کاندن ساخته شده پس از یک ماه به فروشی معادل ۱ میلیارد دلار دست یافت تا به رکوردی تازه برسد. نکته جالب در اینکه این فیلم توسط شرکت والت دیزنی با هزینه برابر با ۱۶۰ میلیون دلار تهیه شده و تاکنون شش برابر سود خالص داشته است.

 این فیلم به داستان دختری در اواخر قرن هجده می پردازد. او که پدرش اسیر یک دیو شده می پذیرد در ازای آزادی وی در اسارت دیو باقی بماند. در ابتدای داستان، یک زن گدا یک شاهزادهٔ جوان را نفرین و او را تبدیل به یک دیو زشت می‌کند، زن جادوگر به وی یک آینهٔ جادویی که او را از حوادث مطلع می‌کند و یک گل رز می‌دهد که تا بیست‌ویکمین سال تولدش شکوفه می‌دهد، او باید تا آن هنگام عشق واقعی را حس کند تا نفرین را بشکند، وگرنه تا پایان عمر همان جانور زشت باقی خواهد ماند.

دیو ودلبر

دیو ودلبر

دیو ودلبر

 فیلمنامه این اثر را “استیون شباسکی” بر اساس داستانی با همین نام نوشته ” ژنی ماری لی پرنس دی بیومونت” نگاشته است. در ساخت این فیلم از تکنولوژی آی مکس یا ضبط تصاویر با اندازه بزرگ و با وضوح بسیار بالا استفاده شده است. این ویژگی به قوی تر شدن جنبه های سحرآمیز داستان کمک می کند. 

اما واتسون، دن استیونز، لوک ایوانز، ایوان مک‌گرگور، ایان مک‌کلن و اما تامسون در این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند. شخصیت «دلبر» اندک اندک با کارکنان قصر دیو آشنا و دوست می شود. او متوجه می شود که دیو شاهزاده زیبارویی است که دچار نفرین شده و تنها در صورتیکه عاشق شود می تواند به حالت نخست خود بازگردد.

 

گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع: mizanonline.ir