خرید قهوه سبز لاغری  سریع ترین روش لاغر شدن

قهوه سبز لاغری ترکیبی جدید، سالم و آزموده شده از قهوه سبز و چای سبز را ارائه می کند که طعمی دلنشین و خواصی بسیار ارزشمند دارد که با متابولیسم منحصر بفرد خود، عاملی موثر در لاغری و سلامت بشمار می رود.

خواص قهوه سبز منحصر به لاغری و کاهش وزن و تناسب اندام نمی شود و کنترل موثر قند خون ونیز خاصیت آنتی اکسیدانی بسیار قدرتمند آن ویژگی ارزشمند دیگر آن است.

چای لاغری سینلس به علت مواد آنتی اکسیدانی که دارد از بروز انواع سرطانها و سکته قلبی جلوگیری می کند. این چای دارای معتبرترین مجوز ها از نهادهای بنام غذایی و داروئی می باشد. با مصرف یک ماهه این چای بدون عوارض جانبی ۳ الی ۵ کیلو از وزن خود خواهید کاست امروزه این چای توسط متخصصین تغذیه، در نوشتن جیره و رژیم غذایی برای لاغری استفاده می شود.
http://www.30cd.biz/upload_pic/1419948419.jpgبا نوشیدن چای سینلس به دلیل وجود چای سبز ، و قهوه سبز لاغری و تعدادی گیاه دارویی دیگرمتابولیسم (سوخت و ساز) چربیهای بدن تسریع می شود و به این ترتیب چربی اضافی در بدن ذخیره نمی شود. قهوه سبز لاغری سین لس از اجزاي اثر گذار چند گياه دارويي موثر بر لاغری تولید شده است.

استفاده از مواد اولیه مرغوب و با کیفیت در مجموعه تولیدی سین لس ( طب شفای سبحان ) یک اصل اساسی است.

 

قهوه سبز نیز بدلیل داشتن کمترین میزان کافئین و غنی بودن از آنتی اکسیدانی بنام اسید کلروژنیک که آنتی اکسیدانی با کیفیت است بر روی سیستم عصبی آثار محافظتی فراوان دارد. لذا در بیماریهایی مانند نوروپاتی , نوروپاتی دیابتی , ام اس MS , ریکاوری بعد از سکته های مغزی , پارکینسون کاربرد داشته و توصیه شده است .
همچنین تحقیقات نشان دهنده آثار مثبت آن بر روی کاهش ریسک ابتلا به بیماریهای کیسه صفرا ، سیروز کبدی و سرطان کبد و کنترل فشار خون و قند خون است .

نوشیدن روزانه ۳ فنجان چای سینلس می تواند تا ۷۰ کالری انرژی ناشی از سوخت چربیها ایجاد کند به این ترتیب می توان از نوشیدن چای سینلس کنترل میزان مصرف کربو هیدرات ها(قندها) و ورزش مداوم به عنوان مثلثی برای حفظ سلامتی و تناسب اندامها نام برد. چای سینلس و عصاره موجود در آن باعث افزایش سوخت کالری و چربی های ذخیره شده بدن و در نتیجه باعث کاهش وزن می شود .

 

مکانیسم اثر قهوه سبز لاغری :

 

قهوه سبز لاغری سین لس از اجزاي اثر گذار چند گياه دارويي موثر بر لاغری تولید شده است . طعم ، عطر و شكل طبيعي، بدونهيچ گونه مواد افزودني شيميايي به عنوان حتي نگهدارنده و طعم دهنده حفظ شده است.

پژوهش ها نشان می دهد نوشیدن روزانه ۳ فنجان چای لاغری می تواند تا ۷۰ کالری انرژی ناشی از سوخت چربی ایجاد کند.

۱ – سركوب اشتهاي غير ضروري و کاذب براي مصرف غذا.
۲ – افزايش سوخت و ساز  .
http://www.30cd.biz/upload_pic/1419948420.jpg۳ – طبيعي سازي حركات روده و برطرف نمودن برخي ناراحتي هاي گوارشي  .
۴ – كاهش و جلوگيري از تجمع آب ميان بافتي  .
۵ – افزايش شادابي و شفافيت پوست با جلوگيري حداکثری از ترك هاي ناشي از كاهش وزن .
قهوه سبز سین لس به دلیل اختلاط با چای سبز در یک نسبت آزموده شده بالینی وآزمایشگاهی دارای یک مکانیسم اثرچندگانه است. اولین مکانیسم اثر این محصول ایجاد شرایطی برای ارتقاء سطح متابولیسم پایه در مصرف کننده است که در اثر آن یک چربیسوزی مداوم در بدن رخ میدهد که نهایتا به کاهش وزن چربی ها می انجامد. دیگر مکانیسم اثر قهوه سبز سین لس مربوط به اثاری است که در اثر اسید کلروژنیک رخ میدهد. اسید کلروژنیک یک آنتی اکسیدان بسیار قدرتمند و با کیفیت است که متعادل سازی و طبیعی سازی عملکرد فرآیند ها در بدن است. کنترل اشتها، کنترل آنزیم های روده ورفع مشکلات گوارشی ایجاد کننده چاقی از این دست محسوب میشود.

ویژگی های لاغری اصولی:

هر گونه کاهش وزن، ماندگار بوده و از سرعت منطقی برخوردار باشد.
کاهش وزن از چربیهای زائد بدن انجام پذیرد نه از آب بدن.
ملین نباشد و موجب خروج املاح ضروری از بدن نشود.
باعث بهبود سلامت عمومی فرد گردد.
سرزندگی و نشاط به ارمغان آورد نه کسالت و رخوت.
هیچ آسیبی به پوست وارد نکرده و موجب شفافیت و شادابی آن گردد.

میزان لاغری حاصله:

قهوه سبز لاغری سین لس از اجزاي اثر گذار چند گياه دارويي موثر بر لاغری تولید شده است . طعم ، عطر و شكل طبيعي، بدون هيچ گونه مواد افزودني شيميايي به عنوان حتي نگهدارنده و طعم دهنده حفظ شده است.

این محصول ۳ تا ۵ کیلوگرم در ماه لاغری میدهد که این میزان بستگی به میزان اضافه وزن شما دارد، به طوری که افرادی که اضافه وزن بالا دارند، ۵ و گاهی تا ۷ کیلو گرم و افرادی که اضافه وزن کم دارند حدود ۳ کیلوگرم در ماه کاهش وزن را مشاهده خواهند کرد. متوسط کاهش وزن دریافتی از این محصول ۵ کیلوگرم در ماه میباشد که بسیار استاندارد میباشد. اثرات بالقوه چای لاغری سینلسحتی در کاهش میزان کلسترول خون به اثبات رسیده است . مصرف چای لاغری به تمامی اشخاصی که به نوعی درگیر زندگی امروزی با تحرک کم و در عوض فشارهای عصبی زیاد هستند توصیه می شود.
http://www.30cd.biz/upload_pic/1420018926.jpg

نحوه و شیوه مصرف چای لاغری سینلس:

 

سین لس کاربردی آسان دارد. می توانید آن را به سهولت درخانه، محل کار، مسافرت و مهمانی مصرف نمایید.
همانگونه که بر روی بسته نیز به آن اشاره شده است به ازای یک تی بگ قهوه سبز سین لس یک لیوان آب جوش ریخته شده و بمدت ۱۰ الی ۱۵ دقیقه صبر کنید تا دم بکشد.مصرف روزانه ۳ عدد تی بگ توصیه می شود. بدلیل کاملا طبیعی بودن محضول اگر در مدت زمان دم کردن برروی حرارت غیر مستقیم باشد و یا بنوعی از سرد شدن آن جلوگیری شود می توان خواص بیشتری از آن را دریافت نمود.
توصیه میشود بعد از دم کردن کامل قهوه سبز سین لس تی بگ مابین انگشتان و یا با قاشق فشار داده شود و عصاره غلیظ باقی مانده در داخل فیلتر نیز به لیوان چای منتقل گردد.
با توجه به اینکه چای لاغری سینلس بهترین نتیجه و اثر را بر روی کاهش بافت چربی شما می گذارد لذا جهت مشاهده عینی اثر این چای حتما قبل از مصرف اندازه بافت دور کمر و مناطق پر چربی خود را بصورت دقیق اندازه بگیرید و یک ماه بعد پس از پایان مصرف یک بسته چای لاغری سینلس دوباره اندازه گیری را تکرار کرده و اعداد را باهم مقایسه کنید.

 

مدت زمان استفاده از چای سینلس:

مدت زمان مصرف بستگی به میزان اضافه وزن شما دارد. فرض نمایید شما ۱۵ کیلوگرم اضافه وزن داشته باشید اگر در ماه اول شما ۷ کیلوگرم کاهش وزن حاصل کنید باز هم ۸ کیلوگرم اضافه وزن دارید. در نتیجه باید برای حذف میزان اضافه وزن باقیمانده دوره درمان ادامه یابد. در افراد با اضافه وزن کم مصرف ۱ بسته کفایت مینماید.

 

نحوه تهیه چای سینلس:

طی قرارداد با شرکت پست جمهوری اسلامی ایران هموطنان عزیز در سرتاسر ایران میتوانند این محصول را طی ۳ الی ۷ روز کاری، بر اساس مسافت شهر خود دریافت نمایند. در این روش شما بعد از تحویل گرفتن کالا درب منزل یا محل کار خود، پول سفارش را به مامور پست میپردازید. با این روش دیگر شما احتیاجی به مراجعه به بانک جهت واریز وجه نخواهید داشت.
برای سفارش محصول شما فقط کافیست بر روی گزینه خرید پستی و تحویل درب منزل شما که در زیر مشاهده مینمایید کلیک کنید.

۲۷,۰۰۰ تومان ( شامل بیمه  به سراسر کشور )

خرید پستی چای سینلس و تحویل درب منزل شما

 

486

ارسال به سراسر ایران با روش پست پیشتاز و سفارشی