ردیفنام محصولتعدادافزودنکاستنقیمت (تومان)حذف
جمع کل خرید 0
پرداخت ×

تن ساز کالا

به پیمان جهانی کنترل سرطان بپیوندید

مؤسسه خیریه محک به عنوان تنها سازمان مردم‌نهاد ایرانی که عضو رسمی سازمان جهاني كنترل سرطان (UICC) است، پیمان جهانی کنترل سرطان را امضا کرد.

خیریه محک به عنوان تنها سازمان مردم‌نهاد ایرانی

به گزارش روابط عمومی محک، پیمان جهانی کنترل سرطان تعهدنامه‌ای است که افراد و سازمان‌ها به صورت داوطلبانه امضا می‌کنند تا از کنترل مؤثر سرطان و کاهش دغدغه‌های بیماران حمایت کنند. مؤسسه خیریه محک هم به عنوان تنها سازمان مردم‌نهاد ایرانی که عضو رسمی سازمان جهاني كنترل سرطان (UICC) است، این پیمان را امضا کرده است و همه نیکوکاران ایران زمین را هم به این اقدام دعوت می‌کند تا برای تحقق اهداف این تعهد و همچنین اهداف توسعه پايدار سازمان ملل متحد، همگام شویم.

تأمین سیستم‌های ارائه خدمات مؤثر در همه کشورها، بهبود و ارتقای قابل ملاحظه اندازه‌گیری بار سرطان، کاهش مصرف الکل و سیگار، رسیدن به پوشش جهانی HPV و HBV، از بین بردن باورهای غلط و خرافی درباره سرطان، شناسایی سرطان‌های بیشتر توسعه غربالگری و تشخیص زودهنگام، بهبود و ارتقای دسترسی به تشخیص و درمان، دسترسی جهانی به راه‌های مؤثر کنترل درد بیماران مبتلا به سرطان و بهبود ارتقای فرصت‌های آموزشی از اهداف پیمان جهانی کنترل سرطان است.
تا کنون بیش از ۵۳۵۰۰۰ نفر از سراسر دنیا با امضای پیمان جهانی کنترل سرطان، حمایت خود را از این پیمان اعلام کرده‌اند. امضای این پیمان که تنها نیازمند مدت زمان کمی است می‌تواند نشانگر همت بلند ایرانیان و یاوران محک در عزم برای کنترل سرطان و کاهش دغدغه بیماران باشد. باور داریم تغییرات بزرگ با قدم‌های کوچک هر کدام از ما آغاز می‌شود و «همه با هم، قوی‌تریم».

برای امضای پیمان جهانی کنترل سرطان می‌توانید به سایت  www.uicc.org/declaration/sign-declaration و یا کانال تلگرام محک به نشانی t.me/mahakcharitynews مراجعه کنید.

 

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: محک