ردیفنام محصولتعدادافزودنکاستنقیمت (تومان)حذف
جمع کل خرید 0
پرداخت ×

تن ساز کالا

آموزش بانوان درباره علائم و نشانه‌های سرطان سینه

این روزها کمپینی رایگان توسط یک شرکت داروسازی سوییسی تحت عنوان « آگاهی‌بخشی سرطان پستان» در باشگاه انقلاب و مرکز خرید ارگ در حال برگزاری است.

آموزشی برای علائم و نشانه‌های سرطان سینه

در تقویم میلادی، ماه اکتبر با نماد ربان بنفش شناخته شده و ماه مبارزه با سرطان سینه لقب گرفته است. به این مناسبت و به‌منظور افزایش آگاهی آحاد جامعه در مورد سرطان سینه، شعبه ایرانی یکی از شرکت‌های دارویی مطرح در جهان، اقدام به برگزاری کمپینی تحت عنوان «آگاهی‌بخشی سرطان پستان» کرده است.

در این مراسم که به‌طور رایگان در روزهای پنجشنبه و جمعه مورخ چهارم و پنجم آبان ماه از ساعت ۹ صبح تا ۹ شب در محل باشگاه انقلاب تهران و همچنین مرکز خرید ارگ برگزار می‌شود، پرستاران متخصص آنکولوژی پاسخگوی سوالات بانوان بوده و نکات مرتبط درزمینه پیشگیری از بیماری سرطان سینه و مراقبت‌های پس‌ازآن را به عموم مردم آموزش می‌دهند.

این شرکت پیشرو در جهان، پس از برگزاری کنگره بین‌المللی سرطان سینه در هفته گذشته در تهران و ازآنجاکه طبق آمار، از هر ۴ زن، یک نفر مبتلابه سرطان سینه است، به تشویق هرچه بیشتر و مستمر بانوان ایرانی به انجام اقدامات پیشگیرانه و به‌موقع در قبال سرطان سینه روی آورده است. همانطور که می‌دانید تشخیص به‌موقع سرطان سینه یکی از راه‌های جلوگیری از پیچیدگی‌های موجود در نوع پیشرفته این بیماری است.

فرید بیدگلی، مدیرعامل شرکت و مسئول اجرای این مراسم، با اشاره به تمرکز بر مسئولیت‌های اجتماعی در جمهوری اسلامی ایران از طریق درمان و تشخیص سرطان و همچنین هدف‌گذاری مجموعه خود در همکاری با وزارت بهداشت و سازمان‌های مردم‌نهاد (NGO) برای حمایت و بهبود مراقبت‌های پزشکی بیشتر در ایران، اظهار داشت: «ما همواره به دنبال دسترسی و آموزش هر چه بیشتر به بانوان ایرانی هستیم و تا حد توان حداکثر آگاهی درباره معاینه و تشخیص سرطان سینه را به آن‌ها ارائه خواهیم داد. درواقع باید تلاش کنیم تا با ایجاد آگاهی بیشتر از این بیماری در حال رشد، هرگونه تابوی فرهنگی را از میان برداریم. امیدوارم مردم نیز اطلاعات و دانشی که در این مراسم از طریق متخصصین شرکت ما کسب می‌کنند را انتقال دهند تا سایر بانوان نیز از فواید تشخیص و درمان به‌موقع مطلع شوند.»

این مراسم در راستای اصول بنیادین رش پارس، «پاسخگویی بدون وقفه به نیازهای آینده بیماران» اجراشده که نشان‌دهنده اهمیت بالای آموزش بانوان در جمهوری اسلامی ایران برای این شرکت است.

این شرکت سوییسی از تمامی افرادی که علاقه‌مند به دریافت اطلاعات بیشتر در مورد سرطان سینه بوده و همچنین نیازمند آگاهی بیشتر درباره اقدامات پیشگیرانه و تشخیص این بیماری هستند، دعوت می‌کند تا به محل‌های اشاره‌شده مراجعه کنند.

 

گردآوری: گروه خبر سيمرغ
seemorgh.com/news
منبع: رسانه رش پارس